February 2011

Spring´s comming!

28. february 2011 at 13:39 | ~ princess.c
A s ním i lepší nálada? Maybe.... maybe not....Kažopádně - tenhle článek už nebude tak pesimistickej jako ten minulej... protože víc to už ani nejde :D Už je to mnohem lepší... Možná proto, že jsem postoupila do okresního kola v olimpiádě z algebry. Máma byla hrozně ráda, takže se to nejspíš uklidnilo... A i kamarádky se nejak... vylepšily.... Pryč s protivnou Maruš, ahoj bláznivá Hedi :D Takže jsem už mnohem šťastnější... :) Trochu jsem si poupravila rozvrh dne.... Nechodím spát v 11, a nesprchuju se ve 12 (dává to logiku? :DD u mě jo! :DD). Sprchuju se hned po simpsnech, takže dřív chodím spát, takže líp vstávám, takže jsem štasnější, takže lepší známky, takže šťastná máma, takže 100% šťastná já :D A život jde zas nahoru... Deprese fuč (maximálně v noci se mi udělá špatně, a začnu přemýšlet o horších stránkách života, smrti....). Začala jsem se dost zajímát o módu, kosmetiku, a všechno okolo... :) A hlavně jsem ulítlá do nehtů :D Takže možná tu budou nějaký články o tom :) Mám hlad, jdu se najíst, takže ádios!


Holka od cirkusu

22. february 2011 at 14:52 | ~ princess.c ^^
Nečekej na mou změnu,
když už jsem se změnila.

Nečekej že se rozhodnu,
když už jsem se rozhodla.

Nečekej, že se osamostatním,
když jsem se samostatnou stala.

Nečekej na mne...
Jsem holka od cirkusu.
_________________________________________________________________

Ahoj. Takže jsem tu po dlouhé době. Chtěla bych vám celou uplynulou dobu vysvětlit, ale začnu asi tou věcí nahoře.
Vím, není to básnička. Není to vlastně vůbec nic.  Je to jen něco, co jsem napsala. Prostě... nevím co to je. A tím bych ukončila plácání o tom, že nevím co to je, a přešla k věci. Na té "věci" (o který nevím co je, ale to už řešit nebudu) se mi líbí ten motiv holky od cirkusu. Použila jsem to proto, že se často říká, že dívky chtějí být samostatné, odejdou a stanou se umělkyní v cirkusu. Miluju to. Cikrus mi přijde tak neuvěřitelně tajemný a krásný, ale zárověň je velmi veselý, vkusný a umělecký. A použila jsem to také do té básničky. Aby to "něco" bylo o holce, která se dala k cirkusu. Aby to bylo o té nazávislosti....
S tou dívkou v "něčem" máme jednu věc společnou. Změnu. Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se stalo spoustu věcí. Maturitní ples.... tam to asi začalo. Úžasně jsem se bavila, byl to nejkrásnější den ever.. Maturiťák měl končit ve 2 ráno, ale máma mě vytáhla už v 10:30. Tak jsem udělala scénu a křičela. Protože všichni tam zůstaly do půlnoci, do "půlnočního překvápka". 
Potom dutka za neplnění úkolů. Na angličtině máme možnost 2x nemít úkol. Dne 20.1. jsem ho ale neměla potřetí.
Dále přišlo pololetí. Nejhorší žák ve třídě, 4 z přírodovědy a tři trojky. Celé třídě jsem snížila průměr o 0,8....
Konec téhle série nastavl tuhle sobotu. V pondělí jsme udájně měli psát test z Přv (nepsal se nakonec). Takže jsme se nemohly s Violou setkat. Ale mámu jsem přemluvila na sobotu. Vili přišla s hodinovým spožděním. Opět - nejkrásnější den mého života. Strašně jsem si ho užila. Ale když přišel čas odchodu Vili, opět jsem udělala hroznou scénu. Takže Viola odešla až v 10... Myslím, že to bylo pro moji mámu konec snášení. Nejspíše se za to kvůli mě naštvala. Vůbec to není ta máma co znám. Chtěla bych zpátky tu moji úžasnou mámu... Ale můžu si za to sama. A bojím se, že jí to nepřejde...nikdy....
Nezaujalo vás to slovo NEJSPÍŠE ve větě "Nejspíše se za to kvůli mě naštvala"? Je tam proto, že když jsem se jí zeptala, proč je na mě naštvaná, neodpověděla mi. Ptala jsem se znovu a znovu. Nakonec mi řekla něco ve stylu, že mi to neřekne, a že je to fuk, ale že bych byla taky naštvaná.
Od té doby vůbec nejsem ta veselá. Dřív jsem měla deprese jen v noci. Teď mám deprese furt. 
Někdo říká, že sebepoškozování uleví všem potížím... Kdysi když mi bylo tak 9 jsem to zkusila. Neulevilo mi to. Proč já BLBÁ jsem to tehdy dělala? Měla jsem naprosto krásný a bezstarostný život! Co bych za něj teď já dala.
Víte, na to, abych se sebepoškozovala jsem moc srab, ale na to aby ne, mám příliš velké deprese. Jedna holka na internetu mi pomohla. Řídila jsem se její radou. Vzala jsem konturu na rty a nějaké modré a tmavé stíny. Na zápěstí nebo na předloktí jsem si namalovala čáru. Pak jsem pomocí stínu zařídila, aby to vypadalo jako pravá rána. Pomáhá to. Když se na mě kouknete, nevidíte to. Sprcha ničí stopy.
A tak se ze mě stala troska. Bezvýznamná a blbá holka.